KONST / Litografier / Litografi 12487237
nr 1248 7237
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Litografi, "Julmarknad". Signerad, numrerad 1/10 "Sveg". Motivet: 36x46 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:29:13
9/4 23:10:54
500 kr
14/4 11:03:40
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold